Technology

Kapitan zespołu narodowego Portugalii będzie występować w Arabii Saudyjskiej - astronomiczny transfer Cristiano Ronaldo!

09.01.2023, 08:21 0 komentarzy
Kapitan zespołu narodowego Portugalii będzie występować w Arabii Saudyjskiej - astronomiczny transfer Cristiano Ronaldo!

Na chwilę obecną piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie i ciężko temu zaprzeczyć. Fani piłki nożnej uwielbiają mobilizować swoich ukochanych piłkarzy i zasiadać na stadionach. Tutaj chodzi w głównej mierze o takich piłkarzy, którzy mają niezwykłe zdolności. Jednym z graczy, który intrygował piłkarskich fanów z całego świata przez wiele lat jest Cristiano Ronaldo. Kapitan reprezentacji Portugalii tworzył własną renomę przez wiele lat, stając się jednym z najlepszych graczy w dziejach futbolu. Ronaldo w ciągu dwudziestu lat stał się zawodnikiem, który nie obawia się sprawdzianów i prezentuje swoje zdolności w wielu europejskich ligach. Idealnym dowodem na doskonałość jego kariery jest to, że jest najbardziej skutecznym napastnikiem w historii Realu Madryt, a także Champions League.

W ostatnich sezonach forma Ronaldo nie była zbliżona do tej, którą mieliśmy możliwość podziwiać jeszcze parę lat temu. W efekcie rozpoczęły się problemy w United, ponieważ szkoleniowiec zaprzestał wystawiać go w podstawowym składzie. To strasznie zirytowało piłkarza kadry Portugalii, ponieważ jest on znany z niezwykłych ambicji i astronomicznej chęci pomagania zespołowi. Przed mistrzostwami w Katarze CR7 udzielił odważnego wywiadu, w którym atakuje trenera Czerwonych Diabłów i zarzuca mu brak profesjonalizmu. Przez to klub z Manchesteru zdecydował się na zakończenie umowy z liderem zespołu Portugalii. Ronaldo ku zdumieniu wszystkich kibiców futbolu, zdecydował, że swoją karierę piłkarską będzie kontynuował w Arabii Saudyjskiej. Jego nową drużyną będzie Al Nassar, a zawodnik drużyny narodowej Portugalii zarabiać tam będzie 200 mln EURO za sezon grania. Umowa została podpisana na 2 lata, ale istnieje szansa że będzie przedłużona, jeśli obie strony będą się na to godziły. Z pewnością te przenosiny to zdarzenie historyczne w dziejach piłki nożnej i jednocześnie zakończenie pewnego etapu w Europie. Podczas prezentacji w nowym zespole kapitan zespołu Portugalii powiedział, że jego misja na Starym Kontynencie została wykonana i nadszedł czas na nowe wyzwania. Tak więc zostaje nam wyłącznie czekać na prezentację pięknej gry kapitana zespołu narodowego Portugalii w kompletnie nowej lidze.

Zostaw komentarz