Technology

Górnik Zabrze ogrywa piłkarzy stołecznej drużyny wynikiem 1 do 0! Ciąg dalszy naprawdę kiepskiej dyspozycji Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

14.10.2022, 10:24 0 komentarzy
Górnik Zabrze ogrywa piłkarzy stołecznej drużyny wynikiem 1 do 0! Ciąg dalszy naprawdę kiepskiej dyspozycji Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

Nie da się ukryć, że w trwającym obecnie sezonie PKO Ekstraklasy mistrz Polski przedstawia się naprawdę słabo. Należy mieć na uwadze to, że zawodnicy Legii to aktualni mistrzowie polskiej Ekstraklasy, a w tym momencie zajmują miejsce w spadkowej strefie. Starcie z Górnikiem Zabrze miało ostatecznie przełamać złą serię Legii Warszawa, lecz i teraz brakowało zgrania do tego, aby ugrać jakiekolwiek punkty. Piłkarze Górnika od początku tego spotkania wyglądali na fenomenalnie wytrenowanych i w pierwszych 45. minutach drużyna gości nie dała rady im się przeciwstawić. Zawodnicy Górnika po pierwszej połowie spotkania wygrywali rezultatem 2 do 0 i wszystko wskazywało na to, że szykuje się następna z kolei utrata punktów mistrza polskiej Ekstraklasy. Jednakże w pierwszych minutach następnej części tego starcia zawodnicy Legii Warszawa ruszyli do ataku i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. Dzięki temu sympatycy piłkarscy zgromadzeni na stadionie mogli liczyć na wielkie emocje w ostatnich minutach tego spotkania.

I rzeczywiście ostatnie minuty pojedynku były naprawdę pasjonujące. W głównej mierze za sprawą dyspozycji graczy gospodarzy, którzy w końcowym rozrachunku wygrali to spotkanie. Bramkę dającą triumf zdobył w samej końcówce Kubica Krzysztof, który był w stanie wykorzystać fenomenalne dogranie w wykonaniu Janzy. Swojego premierowego gola po przejściu do naszej Ekstraklasy strzelił zdobywca pucharu świata sprzed 7 lat, czyli Podolski i należy mieć to na uwadze. był to niesamowity moment dla tego zawodnika i nie ma co do tego wątpliwości. Z kolei Legia Warszawa poniosła porażkę 7 mecz pod rząd i obecnie znajduje się na miejscu 17 w ligowej klasyfikacji. Należy mieć na uwadze to, iż jest to niesamowicie kiepski wynik, jak na aktualnego mistrza polskiej Ekstraklasy. Jeżeli Legia z Warszawy wciąż ma ambicje rozgrywać spotkania w Ekstraklasie to wszyscy jej piłkarze muszą powrócić do optymalnej dyspozycji. Mistrz polskich rozgrywek w przeciwnym wypadku sensacyjnie zostanie zdegradowany do pierwszej ligi.

Zostaw komentarz

Popularne

Subskrybuj

Tagi